Szczeciński Budżet Obywatelski 2016 - mamy już swój plakat!

Aktualności

Szanowni Państwo,

z radością pragniemy poinformować, że w ramach naszych starań o promowanie projektu - Poprawa jakości dróg dojazdowych do ROD "Puszcza" w Szczecinie - zgłoszonego w ramach tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zakończono przygotowywanie i druk plakatu informacyjnego, który w porozumieniu z PZD, Okręg w Szczecinie rozwieszony zostanie we wszystkich większych ogrodach w Szczecinie, jak i na tablicach ROD Puszcza. Jednocześnie, informacje o naszym projekcie rozpowszechniane będą na rozpoczynających się właśnie szkoleniach dla zarządów rodzinnych ogrodów działkowych prowadzonych przez PZD, Okręg w Szczecinie.

Plakat ROD "Puszcza"

Przy tej okazji raz jeszcze prosimy Państwa o namawianie członków swoich rodzin, znajomych i przyjaciół ze Szczecina, w tym działkowców z innych szczecińskich ogrodów do oddania głosu na nasz projekt zgłoszony w ramach zadań dla dzielnicy Prawobrzeże.

Gra toczy się o dużą - bo wynoszącą 1 350 000,00 zł - stawkę!

Przypominamy, iż głosować będzie można od 1 do 21 października tego roku:
1. osobiście w siedzibie UM Szczecin, Plac Armii Krajowej 1 lub w filii UM Szczecin, ul. Rydla 39 na osiedlu słonecznym
2. przez internet na stronie: http://konsultuj.szczecin.pl

W przypadku problemów z oddaniem głosu przez internet zapraszamy w piątki 2, 9 i 16 października na dyżury zarządu ROD "Puszcza" w Szczecinie, w trakcie których pomożemy Państwu w skutecznym oddaniu głosu w tym ważnym głosowaniu.

Pozdrawiamy
Zarząd ROD „Puszcza” w Szczecinie