Projekt nr 83, Poprawa jakości dróg dojazdowych do ROD "Puszcza" w Szczecinie - zostały ostatnie dni na oddanie głosu!

Aktualności

Szanowni Działkowcy,

z przyjemnością infromujemy, że Polski Związek Działkowców - Okręg w Szczecinie dostrzega i wspiera nas w naszej walce o wybór projektu POPRAWA JAKOŚCI DRÓG DOJAZDOWYCH DO ROD "PUSZCZA" W SZCZECINIE w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatlelskiego 2016. Od dziś wszyscy Działkowcy ze Szczecina i regionu mogą zapoznać się z elektroniczną wersją naszego plakatu przygotowanego z tej okazji na stronie interntowej PZD - Okręg w Szczecinie: http://www.ozpzd-szczecin.pl/

Przy okazji przypominamy, że jeszcze przez nieco ponad tydzień - do 21 października włącznie - możecie Państwo osobiście w filii UM na os. słonecznym lub budynku UM Szczecin na pl. Armii Krajowej 1, jak również poprzez specjalną stronę internetową głosować na naszą wspólną sprawę.

W razie jakichkolwiek kłopotów z oddaniem głosu zapraszamy w najbliższy piątek w godz. 17:00 - 19:00 na dyżur zarządu do budynku zarządu znajdującego się na terenie ogrodu, gdzie pomożemy w skutecznym oddaniu głosu przez internet - prosimy pamiętać tylko o zabraniu dokumentu tożsamości z numerem PESEL i telefonu komórkowego! Jednocześnie dziękujemy za już oddane i zebrane głosy :-)

Projekt nr 83 POPRAWA JAKOŚCI DRÓG DOJAZDOWYCH DO ROD "PUSZCZA" W SZCZECINIE czeka także na Twój głos! To nasza wspólna sprawa!

Pozdrawiamy
Zarzą ROD "Puszcza" w Szczecinie