Dzień Działkowca 2017

Aktualności

Dnia 2. września 2017 r. odbyły się obchody Dnia Działkowca 2017. Uroczystość otworzyła Prezes ROD "Puszcza" w Szczecinie, która powitała wszystkich zgromadzonych działkowców, oraz zaproszonych gości, a następnie poinformowała o zrealizowaniu najważniejszych zadań Zarządu na 2017r:

  • uzyskaniu dnia 9. sierpnia 2017., decyzji Urzędu Miasta Szczecin, o nadaniu tytułu prawnego dla wszystkich sektorów naszego ogrodu z wpisem do ksiąg wieczystych
  • oraz o przyjęciu do budżetu Miasta Szczecin na 2018r., zadania polegającego na utwardzeniu ul. Agnieszki i ul. Regatowej (dróg dojazdowych do naszego ogrodu od strony ul. Świętochowskiego).

Po części oficjalnej działkowcy zaproszeni zostali na bezpłatny poczęstunek z grila (karkówka, kiełbasa, kaszanka, oraz chleb ze smalcem i ogórkiem) oraz zabawę przy dźwiękach muzyki zespołu "Bez Zagrychy".
W trakcie biesiady rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą działkę roku 2017, konkursy plastyczne dla dzieci i fotograficzny. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni dyplomami i książkami o tematyce ogrodowej.

W trakcie zabawy odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz florystyczny. Dziękujemy za wspólną zabawę

Galeria zdjęć dostępna jest w zakładce Galeria - Dożynki 2017

Zarząd ROD "Puszcza" w
Szczecinie