Dzień Działkowca 2018

Aktualności

DZIEŃ
DZIAŁKOWCA
2018

Dzień Działkowca w R.O.D „Puszcza” odbył się w dniu 15. września 2018r. Uroczystość otworzyła Prezes Zarządu Grażyna Ryba, która przywitała przybyłych działkowców i sympatyków ogrodu.

Prezes życzyła w swoim wystąpieniu Działkowcom wytrwałości i optymizmu w realizowaniu pracy na rzecz ogrodu, jak również zdrowia dzięki obcowaniu na świeżym powietrzu w ROD „Puszcza”.

Prezes przypomniała, że w kwietniu 2019r., obecny Zarząd kończy swoją kadencję, a walne zebranie będzie miało charakter sprawozdawczo – wyborczy i należy zastanowić się  już wcześniej nad wyborem kandydatów na członków Zarządu, zwłaszcza wobec stojących zadań inwestycyjnych jak budowa sieci wodnej i elektrycznej.

Na koniec Prezes podziękowała członkom Zarządu i wszystkim osobom, które pracowały na rzecz ogrodu. Za szczególne zaangażowanie uhonorowani zostali nagrodą kryształowego gołębia  Pani Agnieszka Kurczyńską Skarbnik oraz Pan Tadeusz Koral Gospodarz Ogrodu.

Po części oficjalnej Prezes Zarządu zaprosiła wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Biegu przełajowym o puchar Prezesa po terenie ROD „Puszcza”.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy puchary.

Po części sportowej wszyscy uczestnicy biesiady zostali zaproszeni na bezpłatny poczęstunek  - bigos, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym.  Biesiada przy dźwiękach muzyki zespołu „Bez Nazwy” trwała od godz. 14.00 do  20.30.

Zdjęcia z Dnia Działkowca można oglądać w zakładce galeria