Informacja

Zarząd  R.O.D "Puszcza"  informuje,  że w  każdą  sobotę  od dnia  28. października do 25. listopada 2017r., będą odczytywane stany liczników wody na działkach za rok 2017.

Godziny odczytu wodomierzy od 10.00 do 15.00.

Działkowiec zobowiązany jest do udostępnienia swobodnego odczytu wodomierza.

Brak możliwości odczytu skutkować będzie obciążeniem działkowca za zużycie wody w roku 2017 kwotą ryczałtową.

Opłatę za zużytą wodę należy wnieść do kasy ogrodu lub na konto do 30. listopada 2017r. Po tym terminie  naliczane będą odsetki ustawowe.

 

Informacja

Zarząd  R.O.D "Puszcza"  informuje,  że dnia 10. listopada nastąpi zamknięcie dopływu wody na teren ogrodu.

 

Informacja

Zarząd  R.O.D "Puszcza” informuje, że od dnia 1. listopada 2017r.  Dyżury  Zarządu  odbywać  się  będą  w  piątki,  w godzinach od 17.00 do 19.00,  w Klubie "Bukowe" przy ul. Seledynowej 91a,  na  Osiedlu Bukowym

Kasa ogrodu  -  czynna  w trakcie dyżurów

 

Informacja

Zarząd ROD "Puszcza" informuje, że w wyniku realizacji zlecenia z dnia 18. maja 2017r., na opracowanie dokumentacji geodezyjnej, wykazującej granice terenu zajmowanego przez ROD "Puszcza" oraz szczególnego zaangażowania geodetów Państwa Elżbiety i Wojciecha Kosteckich, a także dzięki współpracy Pani Grażyny Ryby Prezesa Zarządu z PZD i Urzędem Miasta Szczecin,

Rodzinny Ogród Działkowy "Puszcza" uzyskał dnia 9. sierpnia 2017r., z mocy prawa szczególnie oczekiwaną przez działkowców Decyzję Prezydenta Miasta Szczecin stwierdzającą nabycie przez PZD prawa do użytkowania terenu zajmowanego przez ogród z wpisem do ksiąg wieczystych.

Szczecin, 5.09.2017r

 

Dzień Działkowca 2017

Dnia 2. września 2017 r. odbyły się obchody Dnia Działkowca 2017. Uroczystość otworzyła Prezes ROD "Puszcza" w Szczecinie, która powitała wszystkich zgromadzonych działkowców, oraz zaproszonych gości, a następnie poinformowała o zrealizowaniu najważniejszych zadań Zarządu na 2017r:

  • uzyskaniu dnia 9. sierpnia 2017., decyzji Urzędu Miasta Szczecin, o nadaniu tytułu prawnego dla wszystkich sektorów naszego ogrodu z wpisem do ksiąg wieczystych
  • oraz o przyjęciu do budżetu Miasta Szczecin na 2018r., zadania polegającego na utwardzeniu ul. Agnieszki i ul. Regatowej (dróg dojazdowych do naszego ogrodu od strony ul. Świętochowskiego).

Po części oficjalnej działkowcy zaproszeni zostali na bezpłatny poczęstunek z grila (karkówka, kiełbasa, kaszanka, oraz chleb ze smalcem i ogórkiem) oraz zabawę przy dźwiękach muzyki zespołu "Bez Zagrychy".
W trakcie biesiady rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą działkę roku 2017, konkursy plastyczne dla dzieci i fotograficzny. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni dyplomami i książkami o tematyce ogrodowej.

W trakcie zabawy odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz florystyczny. Dziękujemy za wspólną zabawę

Galeria zdjęć dostępna jest w zakładce Galeria - Dożynki 2017

Zarząd ROD "Puszcza" w
Szczecinie

 
Więcej artykułów…