Informacja

Zarząd ROD "Puszcza" informuje, że w wyniku realizacji zlecenia z dnia 18. maja 2017r., na opracowanie dokumentacji geodezyjnej, wykazującej granice terenu zajmowanego przez ROD "Puszcza" oraz szczególnego zaangażowania geodetów Państwa Elżbiety i Wojciecha Kosteckich, a także dzięki współpracy Pani Grażyny Ryby Prezesa Zarządu z PZD i Urzędem Miasta Szczecin,

Rodzinny Ogród Działkowy "Puszcza" uzyskał dnia 9. sierpnia 2017r., z mocy prawa szczególnie oczekiwaną przez działkowców Decyzję Prezydenta Miasta Szczecin stwierdzającą nabycie przez PZD prawa do użytkowania terenu zajmowanego przez ogród z wpisem do ksiąg wieczystych.

Szczecin, 5.09.2017r

 

Dzień Działkowca 2017

Dnia 2. września 2017 r. odbyły się obchody Dnia Działkowca 2017. Uroczystość otworzyła Prezes ROD "Puszcza" w Szczecinie, która powitała wszystkich zgromadzonych działkowców, oraz zaproszonych gości, a następnie poinformowała o zrealizowaniu najważniejszych zadań Zarządu na 2017r:

  • uzyskaniu dnia 9. sierpnia 2017., decyzji Urzędu Miasta Szczecin, o nadaniu tytułu prawnego dla wszystkich sektorów naszego ogrodu z wpisem do ksiąg wieczystych
  • oraz o przyjęciu do budżetu Miasta Szczecin na 2018r., zadania polegającego na utwardzeniu ul. Agnieszki i ul. Regatowej (dróg dojazdowych do naszego ogrodu od strony ul. Świętochowskiego).

Po części oficjalnej działkowcy zaproszeni zostali na bezpłatny poczęstunek z grila (karkówka, kiełbasa, kaszanka, oraz chleb ze smalcem i ogórkiem) oraz zabawę przy dźwiękach muzyki zespołu "Bez Zagrychy".
W trakcie biesiady rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą działkę roku 2017, konkursy plastyczne dla dzieci i fotograficzny. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni dyplomami i książkami o tematyce ogrodowej.

W trakcie zabawy odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz florystyczny. Dziękujemy za wspólną zabawę

Galeria zdjęć dostępna jest w zakładce Galeria - Dożynki 2017

Zarząd ROD "Puszcza" w
Szczecinie

 

Ogłoszenie

PRZYPOMNIENIE  O KONIECZNOŚCI   DOKONANIA

OPŁATY  ZA  2017R

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Puszcza" przypomina działkowcom, którzy jeszcze nie dokonali opłat z tytułu użytkowania działki za rok 2017, że termin płatności minął dnia  30. czerwca 2017r.

Po tym terminie zgodnie z §150 statutu Zarząd ROD obowiązany jest naliczać odsetki ustawowe za zwłokę licząc od dnia następnego po ustalonym terminie.

Opłaty uiszczać można osobiście w kasie ogrodu znajdującej się w Domu Działkowca w każdy czwartek w godz. 17:00-19:00 lub przelewem na rachunek bankowy ROD "Puszcza" w Szczecinie

Nr konta: 49 1050 1559 1000 0022 6531 6709

Szczecin, 24.08.2017r.

 

OGŁOSZENIE

DNIA 17.VIII.2017r.

BIURO  I    KASA     R.O.D. "PUSZCZA"

BĘDZIE NIECZYNNE

Z POWODU REMONTU

Zarząd R.O.D „Puszcza”

 

Dzień Działkowca 2017

ZAPROSZENIE

W imieniu Zarządu

Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Puszcza"

serdecznie zapraszamy na Dzień Działkowca,

w sobotę 2. września 2017r.

od godz. 15 na terenie przy Domu Działkowca

 

W programie

- rozstrzygnięcie konkursu na działkę roku 2017 w ROD "Puszcza"

- rozstrzygnięcie konkursu  fotograficznego

- rozstrzygnięcie konkursów  plastycznych

- biesiada z poczęstunkiem przy muzyce

Od  Działkowców mile widziane

- kwiaty  i owoce z ogrodu

- ciasto

 
Więcej artykułów…