Dzień Kobiet!

Z okazji Dnia Kobiet z najlepszymi życzeniami dla wszystkich naszych Pań!

 

Wesołych Świąt!

Drodzy Działkowcy,

w tym szczególnym dniu życzymy Państwu zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności
w nadchodzącym roku 2016, w szczególności wielu miłych chwil spędzonych na swoich działkach.


Pozdrawiamy serdecznie
Zarząd ROD "Puszcza" w Szczecinie


 

Służbowe numery telefonów

Szanowni Działkowcy,

informujemy, że od teraz możecie Państwo zadzwonić do wskazanych poniżej członków zarządu ROD "Puszcza" w Szczecinie na następujące numery służbowe:

1. 575 787 002 - Alicja Kolasińska, Sekretarz zarządu ROD "Puszcza" - "nabycie" bądź "zbycie" działek i formalności oraz wymogi prawne z tym związane, szkolenia organizowanych przez Okręg Szczeciński PZD, obieg korespondencji w biurze ogrodu, itp.,

2. 575 787 003 - Lucjan Kowaleski, Gospodarz Ogrodu ROD "Puszcza" - sprawy związane z bieżącym utrzymaniem ogrodu, w szczególności kwestia możliwości wjazdu na teren ogrodu i udostępnienia klucza do bram wjazdowych, uwagi dotyczące stanu ogrodzenia zewnętrznego i jego ewentualnej naprawy, odczyt i wymiana wodomierzy, stan w jakim znajdują się alejki działkowych oraz wiaty śmietnikowe itd.

Odnośnie kwestii związanych z aktualnymi rozliczeniami prosimy o kontakt w czasie piątkowych dyżurów zarządu.

Zachęcamy Państwa również do kontaktu w każdej innej sprawie dotyczącej naszego ogrodu prosząc jednocześnie o poszanowanie ogólnie przyjętych reguł komunikacji telefonicznej i nie dzwonienie we wczesnych godzinach porannych, czy późnych godzinach wieczornych.  Jeżeli nie będziemy w stanie odebrać, oddzwonimy, najwcześniej, kiedy tylko będzie to możliwe.

Pozdrawiamy
Zarząd ROD "Puszcza" w Szczecinie

 

Poprawa jakości dróg dojazdowych do ROD "Puszcza" w Szczecinie (SBO 2016) - nie w tym roku :(

Szanowni Działkowcy,

znane są już wyniki głosowania w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Zwyciężył projekt przebudowy skrzyżowania ulic Łubinowej, Przelotowej, Nałkowskiej i Handlowej, który poparło 1578 osób. Na nasz projekt zagłosowało 628 osób i tym samym znalazł się on na 8. miejscu w głosowaniu dla dzielnicy Prawobrzeże wyprzedzając 30 innych zgłoszonych projektów. Jest to wynik prawie dwukrotnie lepszy od ubiegłorocznego (i to pomimo obostrzeń dotyczących możliwości oddania głosu wprowadzonych w tym roku przez organizatora), kiedy to osiągnęliśmy 12. miejsce (na 24) z poparciem 351 osób.

Gratulujemy zwycięzcom oraz serdecznie dziękujemy wszystkim 628 osobom, które zdecydowały się na oddanie głosu na projekt „POPRAWA JAKOŚCI DRÓG DOJAZDOWYCH DO ROD PUSZCZA W SZCZECINIE”. Dziękujemy także za trud i wysiłek, jakie część z Państwa włożyła w promocję naszego projektu i jednocześnie apelujemy do wszystkich Działkowców i sympatyków idei ogrodów działkowych o jeszcze większą mobilizację w roku następnym.

628 głosów poparcia dla zgłoszonego przez nas projektu jednoznacznie wskazuje też na skalę problemu związanego z fatalnym stanem dróg i „ulic” biegnących do naszego ogrodu. Dlatego niezależnie od przyszłorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zarząd ROD „Puszcza” w Szczecinie wystąpi do Prezydenta Miasta Szczecin za pośrednictwem ZDiTM w Szczecinie z wnioskiem o uregulowanie ich przebiegu, poprawę stanu ich nawierzchni oraz właściwe ich oznakowanie.

Pozdrawiamy
Zarząd ROD "Puszcza" w Szczecinie

 

Zamknięcie sieci wodociągowej na sezon zimowy

Szanowni Działkowcy,

informujemy, że w dniu dzisiejszym zakręcony został zawór główny wody na okres zimowy. Prosimy o dokładne spuszczenie wody z rur na działce i zabezpieczenie wodomierzy, aby uniknąć zniszczeń.

Rozpoczęcie ponownych dostaw wody planowane jest na dzień 15 kwietnia 2016 r.

Pozdrawiamy
Zarząd ROD "Puszcza" w Szczecinie

 
Więcej artykułów…