Dyżury Zarządu

Zarząd  R.O.D "Puszcza” informuje, że od dnia 2. listopada 2018r., do 31. marca 2019r.,  Dyżury  Zarządu  odbywać  się  będą  w  piątki,  w godzinach od 17.00 do 19.00,  w Klubie "Bukowe" przy ul. Seledynowej 91a,  na  Osiedlu Bukowym.

Kasa ogrodu  -  czynna  w trakcie dyżurów.

 

Zamknięcie dopływu wody

Zarząd  R.O.D "Puszcza"  informuje,  że dnia 31. października 2018r., nastąpi zamknięcie dopływu wody na teren ogrodu.

 

Zamknięcie bram ogrodu

Od dnia 1. listopada 2018r., do dnia 31 marca 2019r., bramy ogrodu nie będą otwierane  w piątki .

Osoby posiadające klucz do bram zobowiązane są do każdorazowego zamykania bram, nie wpuszczania innych pojazdów na teren ogrodu oraz wykładania przepustek za przednią szybą samochodu.

 

Regulaminy

 

 

Dzień Działkowca 2018

DZIEŃ
DZIAŁKOWCA
2018

Dzień Działkowca w R.O.D „Puszcza” odbył się w dniu 15. września 2018r. Uroczystość otworzyła Prezes Zarządu Grażyna Ryba, która przywitała przybyłych działkowców i sympatyków ogrodu.

Prezes życzyła w swoim wystąpieniu Działkowcom wytrwałości i optymizmu w realizowaniu pracy na rzecz ogrodu, jak również zdrowia dzięki obcowaniu na świeżym powietrzu w ROD „Puszcza”.

Prezes przypomniała, że w kwietniu 2019r., obecny Zarząd kończy swoją kadencję, a walne zebranie będzie miało charakter sprawozdawczo – wyborczy i należy zastanowić się  już wcześniej nad wyborem kandydatów na członków Zarządu, zwłaszcza wobec stojących zadań inwestycyjnych jak budowa sieci wodnej i elektrycznej.

Na koniec Prezes podziękowała członkom Zarządu i wszystkim osobom, które pracowały na rzecz ogrodu. Za szczególne zaangażowanie uhonorowani zostali nagrodą kryształowego gołębia  Pani Agnieszka Kurczyńską Skarbnik oraz Pan Tadeusz Koral Gospodarz Ogrodu.

Po części oficjalnej Prezes Zarządu zaprosiła wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Biegu przełajowym o puchar Prezesa po terenie ROD „Puszcza”.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy puchary.

Po części sportowej wszyscy uczestnicy biesiady zostali zaproszeni na bezpłatny poczęstunek  - bigos, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym.  Biesiada przy dźwiękach muzyki zespołu „Bez Nazwy” trwała od godz. 14.00 do  20.30.

Zdjęcia z Dnia Działkowca można oglądać w zakładce galeria

 


 
Więcej artykułów…