Regulaminy

 

 

Dzień Działkowca 2018

DZIEŃ
DZIAŁKOWCA
2018

Dzień Działkowca w R.O.D „Puszcza” odbył się w dniu 15. września 2018r. Uroczystość otworzyła Prezes Zarządu Grażyna Ryba, która przywitała przybyłych działkowców i sympatyków ogrodu.

Prezes życzyła w swoim wystąpieniu Działkowcom wytrwałości i optymizmu w realizowaniu pracy na rzecz ogrodu, jak również zdrowia dzięki obcowaniu na świeżym powietrzu w ROD „Puszcza”.

Prezes przypomniała, że w kwietniu 2019r., obecny Zarząd kończy swoją kadencję, a walne zebranie będzie miało charakter sprawozdawczo – wyborczy i należy zastanowić się  już wcześniej nad wyborem kandydatów na członków Zarządu, zwłaszcza wobec stojących zadań inwestycyjnych jak budowa sieci wodnej i elektrycznej.

Na koniec Prezes podziękowała członkom Zarządu i wszystkim osobom, które pracowały na rzecz ogrodu. Za szczególne zaangażowanie uhonorowani zostali nagrodą kryształowego gołębia  Pani Agnieszka Kurczyńską Skarbnik oraz Pan Tadeusz Koral Gospodarz Ogrodu.

Po części oficjalnej Prezes Zarządu zaprosiła wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Biegu przełajowym o puchar Prezesa po terenie ROD „Puszcza”.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy puchary.

Po części sportowej wszyscy uczestnicy biesiady zostali zaproszeni na bezpłatny poczęstunek  - bigos, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym.  Biesiada przy dźwiękach muzyki zespołu „Bez Nazwy” trwała od godz. 14.00 do  20.30.

Zdjęcia z Dnia Działkowca można oglądać w zakładce galeria

 


 

Informacja w sprawie danych osobowych w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Puszcza"

Zarząd ROD „Puszcza” informuje, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r., nowych europejskich regulacji w sprawie ochrony danych osobowych zwane dalej  RODO, że administratorem Państwa danych osobowych jest Rodzinny Ogród Działkowy „Puszcza”, ul. Chłopska w Szczecinie.

Dane osobowe przetwarzane są w celu wykonywania działalności statutowej i ustawowej ROD „Puszcza” na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) i pkt c) oraz art. 9 ust. 2 pkt d) RODO.

ROD „Puszcza” nie przetwarza danych w sposób zautomatyzowany.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa, a także do dochodzenia i obrony przed roszczeniami.

Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych , prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzanych danych, a także prawo do przenoszenia danych.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej o nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

 

Decyzja o zmianie zapisu w Rejestrze Ewidencji Działek

Zarząd ROD "Puszcza" informuje, że na podstawie aktualizacji geodezyjnego pomiaru granic działek dokonana została zmiana zapisu powierzchni poszczególnych działek w Rejestrze Ewidencji - na zgodny ze stanem faktycznym. W związku z powyższym Zarząd zwraca się z prośbą do Działkowców którzy nie odebrali Decyzji określającej aktualną powierzchnię działki, o jej odbiór w Domu Działkowca (w czwartki od godz. 17.00-19.00) w celu prawidłowego naliczenia opłaty ogrodowej za 2018r.

 

Organizacja Dnia Działkowca 2018

Zarząd ROD „Puszcza” zwraca się z prośbą o zgłaszanie się osób chętnych do organizacji Dnia Działkowca. Planowany termin na dzień 15 września 2018r. tel. 575-787-001

 
Więcej artykułów…