Poprawa jakości dróg dojazdowych do ROD "Puszcza" w Szczecinie (SBO 2016) - nie w tym roku :(

Aktualności

Szanowni Działkowcy,

znane są już wyniki głosowania w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Zwyciężył projekt przebudowy skrzyżowania ulic Łubinowej, Przelotowej, Nałkowskiej i Handlowej, który poparło 1578 osób. Na nasz projekt zagłosowało 628 osób i tym samym znalazł się on na 8. miejscu w głosowaniu dla dzielnicy Prawobrzeże wyprzedzając 30 innych zgłoszonych projektów. Jest to wynik prawie dwukrotnie lepszy od ubiegłorocznego (i to pomimo obostrzeń dotyczących możliwości oddania głosu wprowadzonych w tym roku przez organizatora), kiedy to osiągnęliśmy 12. miejsce (na 24) z poparciem 351 osób.

Gratulujemy zwycięzcom oraz serdecznie dziękujemy wszystkim 628 osobom, które zdecydowały się na oddanie głosu na projekt „POPRAWA JAKOŚCI DRÓG DOJAZDOWYCH DO ROD PUSZCZA W SZCZECINIE”. Dziękujemy także za trud i wysiłek, jakie część z Państwa włożyła w promocję naszego projektu i jednocześnie apelujemy do wszystkich Działkowców i sympatyków idei ogrodów działkowych o jeszcze większą mobilizację w roku następnym.

628 głosów poparcia dla zgłoszonego przez nas projektu jednoznacznie wskazuje też na skalę problemu związanego z fatalnym stanem dróg i „ulic” biegnących do naszego ogrodu. Dlatego niezależnie od przyszłorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zarząd ROD „Puszcza” w Szczecinie wystąpi do Prezydenta Miasta Szczecin za pośrednictwem ZDiTM w Szczecinie z wnioskiem o uregulowanie ich przebiegu, poprawę stanu ich nawierzchni oraz właściwe ich oznakowanie.

Pozdrawiamy
Zarząd ROD "Puszcza" w Szczecinie