Służbowe numery telefonów

Aktualności

Szanowni Działkowcy,

informujemy, że od teraz możecie Państwo zadzwonić do wskazanych poniżej członków zarządu ROD "Puszcza" w Szczecinie na następujące numery służbowe:

1. 575 787 002 - Alicja Kolasińska, Sekretarz zarządu ROD "Puszcza" - "nabycie" bądź "zbycie" działek i formalności oraz wymogi prawne z tym związane, szkolenia organizowanych przez Okręg Szczeciński PZD, obieg korespondencji w biurze ogrodu, itp.,

2. 575 787 003 - Lucjan Kowaleski, Gospodarz Ogrodu ROD "Puszcza" - sprawy związane z bieżącym utrzymaniem ogrodu, w szczególności kwestia możliwości wjazdu na teren ogrodu i udostępnienia klucza do bram wjazdowych, uwagi dotyczące stanu ogrodzenia zewnętrznego i jego ewentualnej naprawy, odczyt i wymiana wodomierzy, stan w jakim znajdują się alejki działkowych oraz wiaty śmietnikowe itd.

Odnośnie kwestii związanych z aktualnymi rozliczeniami prosimy o kontakt w czasie piątkowych dyżurów zarządu.

Zachęcamy Państwa również do kontaktu w każdej innej sprawie dotyczącej naszego ogrodu prosząc jednocześnie o poszanowanie ogólnie przyjętych reguł komunikacji telefonicznej i nie dzwonienie we wczesnych godzinach porannych, czy późnych godzinach wieczornych.  Jeżeli nie będziemy w stanie odebrać, oddzwonimy, najwcześniej, kiedy tylko będzie to możliwe.

Pozdrawiamy
Zarząd ROD "Puszcza" w Szczecinie