INFORMACJA

W dn. 21 listopada 2014 r. do Zarządu ROD "Puszcza" przyjęta została Pani Ewa Korendowicz, której Zarząd powierzył funkcję skarbnika ROD.

 

Galeria zdjęć z "Dożynek 2014"

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z "Dożynek 2014", które odbyły się w naszym ogrodzie w dniu 06.09.2014r. Galeria TUTAJ

 

Informacja

UWAGA Działkowcy ROD "Puszcza" głosujcie na SZCZECIŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2015. Lista zadań o charakterze dzielnicowym - dzielnica Prawobrzeże

22/PRB - Budowa ulicy Agnieszki, Regatowej celem poprawy dostępu do terenów mieszkalnych i rekreacyjnych Puszczy Bukowej w obszarze osiedla Kijewko Prawobrzeże.

 

ROD "Puszcza" pozostaje w PZD

Zarząd ROD "Puszcza" w Szczecinie informuje, że w wyniku zebrania wszystkich działkowców, które odbyło się w dniu 26.09.2014 r. nasz ogród pozostał w strukturach ogólnopolskiego stowarzyszenia Polskiego Związku Działkowców.

 

List do Rzecznika Praw Obywatelskich

My działkowcy Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. "Puszcza" w Szczecinie uczestniczący w naszym dorocznym święcie "Dniu Działkowca" zwracamy się do Pani profesor o zaniechanie wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z konstytucją niedawno uchwalonej ustawy o ROD.

Więcej…

 
Więcej artykułów…